Polityka obsługi "cookies" na stronach UW
Projekt realizowany przez Uniwersytet Warszawski
Strona głównaDla wykładowcówZasady zgłaszania kursówZasady zgłaszania kursów

Zasady zgłaszania kursów

Data publikacji: 16 maja 2016

Wykładowcami Uniwersytetu Otwartego mogą zostać pracownicy i doktoranci Uniwersytetu Warszawskiego.

Naszą kadrę naukowo-dydaktyczną stanowią przedstawiciele poszczególnych jednostek Uniwersytetu Warszawskiego. Aktualnie chęć współpracy z Uniwersytetem Otwartym UW zadeklarowało ponad 700 Wykładowców.

Zależy nam na profesjonalizmie i zaangażowaniu naszych Wykładowców, dlatego do współpracy z nami zapraszamy osoby, które fascynują się swoją pracą, są otwarte na nowe wyzwania, a przede wszystkim są specjalistami w swojej dyscyplinie naukowej.

W celu zgłoszenia kursu w ramach Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego należy wejść na stronę wykladowca.uo.uw.edu.pl i przesłać propozycję zajęć. Następnie wydrukowane zgłoszenie z wymaganymi podpisami i pieczęciami dostarczyć do biura Uniwersytetu Otwartego UW.

Rada Uniwersytetu Otwartego UW będzie rozpatrywać tylko i wyłącznie te zgłoszenia, które zostały przesłane poprzez stronę, wydrukowane i złożone zgodnie z wymaganiami formalnymi.

Osoby, które posiadają już konto Wykładowcy mogą się logować za pomocą danych do Panelu Wykładowcy.

Ważna informacja:
W przypadku doktorantów wymagana jest opinia opiekuna naukowego/promotora lub Dziekana wydziału oraz poświadczenie posiadania doświadczenia dydaktycznego.

Zapraszamy na stronę wykladowca.uo.uw.edu.pl oraz do zapoznania się z przewodnikiem „Jak zgłosić kurs?” ( pobierz) , a także ze specyfiką Słuchaczy UOUW (pobierz).