Polityka obsługi "cookies" na stronach UW
Projekt realizowany przez Uniwersytet Warszawski

Wideo

Relacje wideo z konferencji i innych wydarzeń organizowanych przez Uniwersytet Warszawski lub Uniwersytet Otwarty UW.
Data publikacji: 27 stycznia 2016
Jak trwoga, to do astrologa, czyli o wierze, gusłach i zabobonach

Zapis wideo debaty UOUW pt. "Jak trwoga, to do astrologa, czyli o wierze, gusłach i zabobonach", która odbya się 30 listopada 2015 roku.

 
Data publikacji: 5 stycznia 2016
Wiersze i pastorałki, czyli z Uniwersytetem Warszawskim mikołajki

Zapis wideo wykładu UOUW pt. "Wiersze i pastorałki, czyli z Uniwersytetem Warszawskim mikołajki", który odbył się 7 grudnia 2015 roku.

 
Data publikacji: 19 listopada 2015
Mało znane i nieznane historie Uniwersytetu Warszawskiego - 200 lat stołecznej Alma Mater

Zapis wideo wykładu inauguracyjnego UOUW pt. "Mało znane i nieznane historie Uniwersytetu Warszawskiego - 200 lat stołecznej Alma Mater", który odbył się 28 września 2015 roku.

 
Data publikacji: 20 maja 2015
Prawo Agaty kontra Ally McBeal, czyli wymiar sprawiedliwości po polsku

Zapis wideo debaty UOUW pt. "Prawo Agaty kontra Ally McBeal, czyli wymiar sprawiedliwości po polsku", która odbyła się 16 kwietnia 2015 roku.

 
Data publikacji: 11 lutego 2015
Bożonarodzeniowe wiersze znane i nieznane

Zapis wideo mikołajkowego wydarzenia pt. "Bożonarodzeniowe wiersze znane i nieznane na Uniwersytecie Warszawskim czytane", które odbyło się 8 grudnia 2014 roku.

 
Data publikacji: 23 października 2014
Poczuj świat

Zapis wideo wykładu inauguracyjnego UOUW 2014/2015, pt. "Poczuj świat, czyli o wpływie zapachów na człowieka", wygłoszonego przez dr hab. Ewę Czerniawską.

 
Data publikacji: 9 maja 2014
Wykład UOUW

Zapis wideo wykładu UOUW "Posągi i podróżnicy, czyli nowa historia Wyspy Wielkanocnej", która odbyła się w dniu 9 kwietnia 2014 roku w Starej Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego. Prelegentami wykładu byli prof. dr Nicolas Cauwe oraz dr Zuzanna Jakubowska.

 
Data publikacji: 8 listopada 2013
Debata UOUW

Zapis wideo debaty UOUW "Leonardo da Vinci w 'korporacji', czyli jak dziś stać się człowiekiem renesansu?", która odbyła się w dniu 25 października 2013 roku w Starej Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego. Gośćmi debaty byli: prof. Jerzy Axer, prof. Jerzy Buzek, Bożena Batycka, prof. Ewa Czerniawska, Krzysztof Pietraszkiewicz oraz Janusz Weiss.

 
Data publikacji: 7 listopada 2013
Polacy jako kochankowie

Zapis wideo wykładu inauguracyjnego UOUW 2013/2014, pt. "Od lunety Galileusza do Kosmicznego Teleskopu Hubble'a", wygłoszonego przez dr. Stanisława Bajtlika.

 
Data publikacji: 7 listopada 2013
Debata UOUW

Zapis wideo debaty UOUW "Cztery kąty i pies piąty, czyli jak żyć ze zwierzęciem pod jednym dachem", która odbyła się w dniu 4 września 2013 roku w Starej Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego. Gośćmi debaty byli: Ewa Bem, prof. Nadzieja Drela, Maria Janota, Dorota Sumińska oraz Michał Szalc.

 
Data publikacji: 21 grudnia 2012
Debata UOUW

Zapis wideo debaty UOUW "Co Polacy potrafią najlepiej, czy narzekanie jest naszym sportem narodowym?", która odbyła się w dniu 26 listopada 2012 roku w Starej Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego. Gośćmi debaty byli: Prof. Janusz Adamowski, Prof. Jerzy Bralczyk, Dr Jacek Wasilewski, Dorota Wellman oraz Magdalena Zawadzka.

 
Data publikacji: 30 października 2012
Polacy jako kochankowie

Zapis wideo wykładu inauguracyjnego UOUW 2012/2013, pt. "Polacy jako kochankowie. Relacje w związkach i życie w pojedynkę", wygłoszonego przez prof. Zbigniewa Izdebskiego.

 
Data publikacji: 7 września 2012
IV Władza

Zapis wideo wykładu Jarosława Gugały, pt. "IV Władza", który odbył się 29 maja 2012 roku w Auditorium Maximum na Uniwersytecie Warszawskim. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach cyklu "8 wykładów na Nowe Tysiąclecie" organizowanego pod patronatem Pani Rektor prof. dr hab. Katarzyny Chałasińskiej-Macukow.

 
Data publikacji: 7 września 2012
Straszliwe GMO

Zapis wideo wykładu prof. dr. hab. Piotra Węgleńskiego, pt. "Straszliwe GMO", który odbył się 27 marca 2012 roku w Auditorium Maximum na Uniwersytecie Warszawskim. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach cyklu "8 wykładów na Nowe Tysiąclecie" organizowanego pod patronatem Pani Rektor prof. dr hab. Katarzyny Chałasińskiej-Macukow.

 
Data publikacji: 7 września 2012
Litwin o stosunkach polsko-litewskich

Zapis wideo wykładu prof. Tomasa Venclovy, pt. "Litwin o stosunkach polsko-litewskich", który odbył się 17 kwietnia 2012 roku w Auditorium Maximum na Uniwersytecie Warszawskim. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach cyklu "8 wykładów na Nowe Tysiąclecie" organizowanego pod patronatem Pani Rektor prof. dr hab. Katarzyny Chałasińskiej-Macukow.