Polityka obsługi "cookies" na stronach UW
Projekt realizowany przez Uniwersytet Warszawski
Strona głównaDla wykładowców

Dla wykładowców

Terminy przyjmowania propozycji programów kursów w ramach I-go trymestru 2017/2018.

Przedstawiamy niezbędne informacje dotyczące zasad zgłaszania propozycji kursów w ramach Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi charakterystyki kursów w ramach Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego.

W razie pytań i wątpliwości dotyczących zgłaszania propozycji programów kursów zapraszamy do konsultacji z Sekcją Wykładowców Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego.

Informacje dotyczące Panelu Wykładowcy.

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami tworzenia grupy dedykowanej.

Zapraszamy Wykładowców współpracujących z UOUW do udziału w wewnętrznym projekcie szkoleniowym UCZĘ, BO LUBIĘ. Zajęcia prowadzone są w różnych formach: wykłady, warsztaty, konwersatoria czy dłuższe formy szkoleniowe, a ich tematyka dostosowana jest do aktualnie zgłaszanych potrzeb. Kolejne szkolenia już we wrześniu 2016!

W latach 2009-2014 Uniwersytet Otwarty UW realizował Program Doskonalenia Nauczycieli Akademickich UW w ramach projektu „Nowoczesny Uniwersytet – kompleksowy program wsparcia dla doktorantów i kadry dydaktycznej Uniwersytetu Warszawskiego” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Kapitał Ludzki.

Przykładowe opisy certyfikatów UOUW