Strona głównaDziałalnośćAktualnościUcz się od najlepszych

Ucz się od najlepszych

Data publikacji:2017-03-16

W ofercie kursów Uniwersytetu Otwartego UW w III trymestrze proponujemy między innymi kursy prowadzone przez ekspertów:

Nie taki ZUS straszny jak go malują. Ubezpieczenia społeczne – teoria i praktyka – kurs prowadzony przez prof. Gertrudę Uścińską, Prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych,

Konstytucyjne reguły gry ekonomicznej państwa z obywatelami – kurs prowadzony przez prof. Marka Zubika, sędziego Trybunału Konstytucyjnego,

Detektywi na Uniwersytecie – kurs prowadzony przez pracowników naukowych specjalizujących się w badaniach kryminalistycznych, m.in. przez prof. Tadeusza Tomaszewskiego (Centrum Nauk Sądowych), prof. Tadeusza Stacewicza (Wydział Fizyki) czy prof. Piotra Dyczka (Instytut Archeologii).

Zapraszamy do zapisów!