Strona głównaDziałalnośćAktualnościKolejny rok akademicki UOUW już za nami

Kolejny rok akademicki UOUW już za nami

Data publikacji:2017-08-01

Przed nami rekrutacja na I trymestr, za nami – kolejny rok akademicki, niezwykle udany i pełen zmian dla Uniwersytetu Otwartego UW. Był to pierwszy rok funkcjonowania nowego systemu informatycznego, który usprawnił proces rekrutacji oraz bieżącej obsługi Słuchaczy. To także udany czas pod względem działalności dydaktycznej naszej jednostki: w każdym z trzech trymestrów oferowaliśmy Państwu od 200 do 300 kursów, z czego zawsze kilkadziesiąt propozycji stanowiły nowości. Uruchomiliśmy łącznie 570 grup kursowych, w których wzięło udział ponad 14 tys. osób. Był to także rok bogaty w działalność edukacyjno-kulturalną. Zorganizowaliśmy debatę, 3 wykłady otwarte, spotkanie mikołajkowe oraz cykl spotkań naukowo-muzycznych pt. „KoncertUWki” w Ogrodach BUW-u. Miło nam również poinformować, że od niedawna w naszym systemie zarejestrowanych jest już ponad 68 000 Słuchaczy.